דלתות פנים מעוצבות ואיכותיות - מתוך קטלוג או בעיצוב אישי

דלתות פנים מעוצבות ואיכותיות מתוך קטלוג או בעיצוב אישי מלא – לפי כל דימיון: כל סגנון, כל צבע, כל גודל דלת, כל חריטה, כל צוהר –  בטיחות גבוהה והתאמה לתקציב. לרבות דלתות פנים יוקרתיות ודלתות פנים מיוחדות.

chic למניטו

דלתות למינטו CHIC

דלתות פנים מסדרת Сhic מהוות שילוב מושלם בין איכות ייצור וגמר מוקפדים לבין עיצוב טרנדי ונגיש לכל כיס.

דלתות עמידות במים Aqua

דלתות פנים מסדרת Aqua עמידות במים, לחות, עובש ומזיקים, ופותחו על ידי טובי המומחים בישראל. תהליך הייצור כחול-לבן מבטיח מוצר איכותי ומפוקח, שמותאם במיוחד לאקלים הים-תיכוני ולאורח החיים של עשרות אלפי ישראלים.

דלתות גמר צבע TOP

סדרת דלתות הפנים TOP - גמר צבע בגווני לבן ושמנת.

דלתות הזזה

דלת הזזה (כיס) או כפי שקוראים לה אצלנו- Slide Pocket, היא דלת פנים המחליקה לתוך כיס מובנה עשוי מתכת שמיושם בתוך הקיר ומהווה חלק בלתי ניפרד ממנו.

דלתות הזזה Slide ומערכות כיס

דלתות הזזה מסדרת Slide ומערכות כיס הינן אידיאליות להפרדה בין חללים קטנים דוגמת חדרי ארונות ושירותים ביחידות הורים, ומעניקות לחדר גימור נקי ומינימאליסטי מבלי להתפשר על הנוחות, השימושיות והפרטיות.

דלתות נסתרות אפס במישור הקיר

דלתות נסתרות אפס או בשמן המקצועי – דלתות במישור הקיר הן דלתות בעלות משקוף נסתר מאלומניום אשר מתיישרות בקו ישר עם הקיר.

דלתות קו אפס בהלבשה

דלתות פנים במישור ההלבשה הן דלתות שוברות שיאים: שיא של נגרות, שיא של עיצוב ושיא של יוקרה. הדלתות מקבלות מראה מוסווה, אלגנטי ומהתל הודות למיקומן בקו מישור הקיר או בקו ההלבשה, על פי העדפת הלקוח.

פורמייקה CUBE מוסדיות

דלתות פנים מסדרת Cube הן אידיאליות להתקנה במוסדות ציבור, ממשל וחינוך, בנייני משרדים, מתקני רפואה וביטחון ועוד.

עץ ופורניר Botanic

דלתות פנים מסדרת Botanic מאפשרות לכם ליהנות מיופי טבעי מבויית, מכל פינה בבית. סדרת Botanic מורכבת משני סוגי דלתות: דלתות פנים מבוססות עץ גושני מאסיבי ודלתות פנים מבוססות חיפוי פורניר – טקסטורת עץ עשירה שמכניסה הביתה חום ויוקרה.

שיקולים לבחירת דלת פנים

כשאנו בוחנים את שוק הדלתות העולמי ככלל ושוק דלתות הפנים הישראלי בפרט ניתן לראות קשת רחבה שנעה בין דלתות פנים פשוטות וסטנדרטיות ובין הקצה הנגדי – דלתות פנים מעוצבות, יוקרתיות וממגוון רחב של חומרי גלם מיוחדים.

בבואנו לבחור את דלת הפנים שלנו – מעבר לאותה הגדרה ברורה כל כך – חשוב מאוד להגדיר את תפקידה וחשיבותה של דלת הפנים המעוצבת בעיצוב הכולל של חלל הבית ככלל וחלל החדר בפרט.

עיצוב דלת הפנים מתחיל בבחירת גוון הדלת והמרקם שלה, דרך תוספות לדלת המעוצבת – פסי קישוט בדוגמא מיוחדת, סוג הצירים הנושא את משקלה של דלת הפנים ובסופו של תהליך שילוב פרזול נכון – ידית ומנגנוני נעילה שונים להשלמת המראה המושלם.

אקוסטיקה

בנוסף לעיצוב דלת הפנים ישנו פרמטר נוסף אותו יש לשקול והוא הבידוד האקוסטי אותו מספקת דלת הפנים בין החללים והשפעתה על האקוסטיקה בכל חדרי הבית.

דלתות פנים "פשוטות"

דלתות הפנים ה"פשוטות" – נמכרות במקומות רבים – חנויות "עשה זאת בעצמך", מחסני חומרי בניין וכיו"ב.

בניגוד למשמעות – דלתות פנים פשוטות אינן נחותות ברמתן – דלתות הפנים המיוצרות במפעל "שערי ברכה" כולן מיוצרות עפ"י הסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר והגדרת הדלתות כ"דלתות פנים פשוטות" היא עפ"י החיפוי החיצוני והמראה הכולל של המוצר.

דלתות אלו מיוצרות על פי רוב במידות סטנדרטיות, הקהל הצרכני שמחפש מוצר זול – במחיר וכפועל יוצא מכך גם "זול" במראה יכול בהחלט לבוא על סיפוקו במוצרים האלו. לרוב דלתות הפנים הפשוטות והזולות מיוצרות בגוונים שאינם כפופים ל"טרנד" אופנתי כזה או אחר ומשולבים במשקופי אורן שלאחר התקנתם יש צורך לצבוע אותם באופן עצמאי.

דלתות פנים מעוצבות

בקטגוריה הבאה – דלתות פנים מעוצבות – מגוון רחב של דלתות פנים משולבות במשקופים תואמים, מוצגות באולמות תצוגה ומשלבות טרנדים עכשוויים ואיכות שונה. פרט שחשוב לדעת – בשוק הישראלי – אין הרבה יצרני דלתות פנים – פשוטות או דלתות פנים מעוצבות – דוגמת מפעל "שערי ברכה" שמשלבת את היצור והשיווק תחת קורת גג אחת, יש לא מעט אולמות תצוגה שאינם יצרנים ומשווקים לא אחת דלתות ב"יד שניה".

דלתות הפנים המעוצבות הנמכרות בשערי ברכה מחולקות לקטגוריות שונות – יחד עם זאת בבסיסם – כולן מיוצרות תחת הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר ובישורת אחת מול דרישות התקן הישראלי.

כשאנו בשערי ברכה יושבים יחד עם הלקוח, על מנת לסייע בבחירת דלתות מעוצבות לחדרים, לעיתים יש צורך להיכנס לעיצוב הבית הכולל על מנת לבחור את חומרי הגלם הנכונים עבור דלתות הפנים בדרך כזו שהמוצר הסופי יהיה לשביעות רצון כל המעורבים.

דלת פנים מעוצבת יכולה לבוא לידי ביטוי מעבר לבחירה בסוג החיפוי – דלת למינטו, דלת פורניר, דלת עץ או דלת בגמר צבע – גם בגוון ובמרקם החיפוי ובמקרים כמו דלת פנים מפורניר או דלת פנים בגמר צבע – גם בעיצוב הכולל של המוצר – בחירת שילובים שונים ויכולת לעצב מוצר שונה במראה מכל הדלתות המתועשות – כל אלה בנוסף לבחירת דבר בסיסי כמו מידות הדלת – רוחב הפתח – והכי חשוב – גובה הדלת. – בשערי ברכה אין למעשה הגבלה על גובה ואנו ערוכים ליצר מוצר ממש כמו שאנו מצהירים – כרצונכם.

מעצב פנים או קבלן

בעבודה מול מעצב פנים, אדריכל או קבלן – נכון יותר לקבל את המפרט הטכני הנדרש עבור הדלת – או אז – המוצר – איכותו, עיצובו ובסופו של דבר – גם המחיר – מתקבלים בצורה הנכונה ביותר.

דלת הפנים המדויקת עבורך

נגריית שערי ברכה – מפעל יצרני המשלב את כל הפרמטרים הנכונים על מנת שדלת הפנים שלכם תהיה מיוצרת בדיוק לפי הדרישות שלכם ובדיוק לפי התקציב שעליו התבססתם. היכולת לשלוט בכל אחד מהתהליכים הללו בכל אחת משלבי המכירה ועד ליום ההרכבה, נותנים לך הלקוח – שקט וביטחון שבחרת נכון את דלת הפנים הבאה שלך

שערי ברכה בוידאו

נגן וידאו

ברברה ברזין הנהדרת

ברברה ברזין מהסטודיו להכשרת מעצבי פנים במפגש היכרות עם עולם דלתות הפנים לסטודנטיות לעיצוב אצלנו בסניף

נגן וידאו

4 הדלתות הטרנדיות ביותר בשוק

כדאי לראות ולשמוע מה יש למעצבת הפנים המובילה Liat Blitzblau לומר על דלתות הפנים המהממות שלנו ו 4 דלתות הפנים הטרנדיות ביותר בשוק

נגן וידאו

אדריכלים ומעצבים, הגיע הזמן שנכיר!

אנחנו דלתות שערי ברכה ואנחנו צריכים להיפגש. יצירתיות. ביטחון. שקט נפשי. מקצועיות.
אנחנו מתחייבים לכל אלו בעבודה המשותפת שלנו.
השאירו לנו פרטים, נשתה קפה ונתחיל לעבוד ביחד

אודות שערי ברכה

מאז שנת 1998 אנו מעצבים, מייצרים, משווקים ומתקינים דלתות פנים מעוצבות ודלתות כניסה מעץ בכל עיצוב וגמר. בין לקוחותינו: קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים, לקוחות פרטיים, מסעדות יוקרה, בנייני משרדים, מוסדות ציבור וממשל, מוסדות חינוך וקהילה, מרפאות, בתי חולים ועוד. 

מראשית התהליך וכבר בעת שלב ההזמנה ניתן להבחין בייחודיות שלנו. היחס האישי והמקצועי ניכר בכל אחד משלבי המכירה ומאפשרים ללקוחותינו להבין את מהות המוצר ויתרונותיו, וכן לערוך בו התאמות על פי דרישותיו מכל בחינה אפשרית – מבחינה עיצובית, מבחינת הפרטים הטכניים ו…התקציב כמובן.

שירות

מחויבים לשירות

שירות הוא נר לרגלנו ואנחנו עושים את מירב המאמצים לספק את השירות שהיינו רוצים לקבל בעצמנו

התאמה אישית

התאמה אישית

אין אצלנו סטנדרטי, כל דלת מקבלת את הטאצ' שלה. אנחנו היחידים שיודעים לייצר לכם את הדלת שתמיד רציתם

אספקה במועד

אספקה במועד

עד שבועים והדלתות אצלכם. לא אחרי. באחריות! מיידיות ורלוונטיות חשובה לנו ביותר. אנחנו יודעים כמה זה חשוב לכם…

איך נוכל לעזור?

אצלנו תמצאו אוזן קשבת, ייעוץ מקצועי והשראה לעיצוב.

דלתות פנים וכניסה

דלתות הפנים והכניסה מבית היוצר של "שערי ברכה" כבר הפכו מזמן לשם דבר בקרב מובילי הדעה בקהילת האדריכלים והמעצבים בישראל. ממפעלה ב"נצר סרני" תוך שימוש

קרא עוד »

מי מפחד מתעוזה?

מפריט פונקציונלי שנועד להגן, לתחום ולהפריד בין חללים, הפכה הדלת למוצר דומיננטי המשתלב בעיצוב הכולל של המבנה – דירה, בית או משרד – ולעתים הדלת

קרא עוד »

דלתות בהתאמה אישית

מאז שהדלתות הפכו לאלמנט עיצובי רב משמעות, הצורך בייחודיות גבר. חברת 'שערי ברכה' מתמחים ביצירת דלתות עם אמירה אישית שיוצרות ומשלימות את עיצוב החללים בהם

קרא עוד »