אודות שערי ברכה

שערי ברכה מייצרת ומשווקת החל משנת 1998 דלתות כניסה ופנים בהזמנה אישית ועיצוב אישי, לפי כל דמיון: כל סגנון, כל צבע, כל גודל דלת, כל חריטה, כל צוהר – באיכות גבוהה, בטיחות גבוהה והתאמה לתקציב. ניתן גם לבחור דלתות מתוך קטלוג מרשים.

היחס האישי והמקצועי הינם נר לרגליה של שערי ברכה, והקפדה זו ניכרת בכל שלבי העבודה עימנו: כבר בשלב המכירה אנו מעודדים שיח פתוח עם הלקוח על מנת להבין את צרכיו הייחודיים ולהתאים לו את המוצר האופטימאלי עבורו. 

מיוצר בישראל

צוהר כחול-לבן לאיכות חיים

התהליכי ייצור דלתות הפנים והכניסה נעשים באופן מקצועי, תחת יד האומן של טובי הנגרים, הצבעים ומפעילי המכונות, המשתמשים במיכון הנגרות הטוב והמתקדם בעולם.

תהליך הייצור הפרטני של שערי ברכה משלב את איכות הדיוק של פסגת הטכנולוגיה עם יד מכוונת אישית, כדי להביא ללקוחתנו דלתות ייחודיות בסטנדרט ללא פשרות. כל דלת ודלת שיוצאת את מפעלנו זוכה למגע אישי, צביעה רב-שכבתית ידנית ועומדת בבדיקות איכות מחמירות.

דלת פנים זולה
לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו עכשיו 6698*

כל מה שניתן לדמיין הוא אמיתי

נוסף על ייצור דלתות במידות סטנדרטיות, שערי ברכה מתמחה בדלתות מותאמות אישית, לכל צורך ובכל מידה. מומחיות זו מאפשרת לנו לספק מענה הוליסטי ואחיד לכל פרויקט, חלום ודרישה.

כל העת, שערי ברכה רואה לנגד עיניה את תפעולה הנוח של הדלת כצוהר לאיכות חייו של הלקוח, ומעמידה לרשותו מגוון כלי עיצוב וייצור, יכולת פתרון בעיות ומעל לכל, אוזן קשבת.

לא פחות משלושים אחוזים מאיכות הדלתות תלויה באיכות ההרכבה. לכן, צוות המתקינים של שערי ברכה מורכב כולו מעובדי החברה, מיומנים, ותיקים ומנוסים בהתקנה מקצועית וחלקה, בגמר מעולה ובמידת הצורך – בעלי יכולת פתרון בעיות באופן עצמאי בשטח.

הצוות המקצועי בשערי ברכה מזמין אתכם לפתוח את הדלת לדימיון ולהיווכח שאיכות חיים חדשה מתחילה בסיבוב קל של הידית. קטלוג דלתות הפנים שלנו מוגש לפניכם ואנו מאחלים לכם השראה נעימה!

שירות

מחויבים לשירות

שירות הוא נר לרגלנו ואנחנו עושים את מירב המאמצים לספק את השירות שהיינו רוצים לקבל בעצמנו

התאמה אישית