דלתות כניסה מעוצבות

כמו שעיניים הן הראי לנפש, כמו שנשיקה ראשונה למערכת היחסים, כך גם דלת הכניסה לבית. דלת הכניסה היא הפתיח, הרושם הראשוני שישאר וילווה אותנו לחויית הביתיות וה Feel בבית שלנו.
שערי ברכה מתמחה גם בדלתות כניסה מעוצבות בדיוק כמו שאתם מדמיינים

דלת כניסה בקו אפס, בחיפוי אלומיניום שחור ואלומיניום בצבע זהב

דלתות כניסה אלומיניום קו אפס

דלתות כניסה אלומיניום קו 0, המיוצרות ממגוון חומרים, בשילובים ייחודיים כגון: מתכות אל-חלד, קורטן, אלומיניום דמוי עץ, לוחות גרניט, ציפחה וכו'.

דלתות כניסה ביטחון

מגוון דלתות כניסה בדגש על ביטחון. הדלתות מתאימות להתקנה בבתים פרטיים, בבנייני דירות ובבתי עסק, ומהוות שילוב אידיאלי בין מראה יוקרתי וחמים לבין ביטחון, עמידות ואיתנות.

דלתות כניסה מעץ

דלתות כניסה מעץ המתאימות להתקנה בבתים פרטיים, בבנייני דירות ובבתי עסק. הדלתות מהוות שילוב אידיאלי בין מראה יוקרתי וחמים לבין ביטחון, עמידות ואיתנות.

דלת כניסה לבית היא הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית, ולכן משפיעה היא קודם כל על מראה הבית אבל בעיקר על התחושה הנוצרת עם הכניסה לבית. לדלת כניסה חשיבות רבה גם בפן הבטיחותי -מיגוני וגם בפן העיצובי.

התאמת דלתות כניסה לבית דורשת הכרות עם הלקוח, עם צרכיו וטעמו. אנו בשערי ברכה מאמינים כי דלתות כניסה צריכות לספק את המענה המושלם, ודוגלים בהתאמה מושלמת לכל לקוח ולקוח.

דלתות כניסה באיכות עליונה

דלתות כניסה ניתן לרכוש במגוון סגנונות רחב: מודרני, קלאסי, יווני, סגנון הייטק, דלתות העשויות עץ, ברזל, בשילוב של זכוכית ועוד. כל דלתות הכניסה שאנו בנגריית שערי ברכה מייצרים עשויות מחומרים איכותיים בלבד, ותוך עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר, תוך עמידה בתקני האיכות והבטיחות ולא פחות חשוב – מיוצרות בישראל!

דלתות שנבנות עם דגש על בטיחות

כאמור לדלת הכניסה כמה תפקידים, אך אין ספק שאחד התפקידים החשובים שלה הוא במיגון הבית. דלתות כניסה אמורות לספק ביטחון והגנה (קראו עוד על דלתות ביטחון) הן לדיירי הבית והן לתכולה המצויה בו. דלת כניסה חייבת להיות מיוצרת באיכות עליונה ולכלול מנגנוני מיגון ואבטחה מתאימים לצרכים. נגריית שערי ברכה מייצרת מגוון דלתות עבור כניסת הבית, כאשר כל דלת ודלת נבדקות בקפידה. בידי הלקוח אפשרות בחירה בין דלת כניסה סטנדרטית לדלת כניסה מעוצבת בעיצוב אישי.

דלתות כניסה עמידות מפני מזג האוויר

דלת אינה מוצר שמחליפים כל כמה שנים. דלת כניסה אמורה לשמש את דיירי הבית לתקופה ארוכה. דגש מרכזי אנו שמים על ייצור דלתות כניסה מחומרים איכותיים, ציפוי עמיד במיוחד, כך שהדלת תשמר באופן מושלם ובכל מזג אוויר. דלתות הכניסה של שערי ברכה משמשים את הלקוחות למשך עשרות שנים, ללא כל תופעות של התבלות והתיישנות.

דלת כניסה בעיצוב מרהיב

דלת הכניסה מהווה כרטיס ביקור ראשוני, בהיותה נקודת המפגש של באי הבית והאורחים, רגע לפני הכניסה לבית. דלת כניסה בעיצוב אישי תאפשר לך כלקוח ליצור את האמירה האישית שלך, כבר מהרגע הראשון. אצלנו תוכל למצוא מגוון דלתות כניסה בעיצובים מיוחדים (נהוג לקרוא לדלתות כניסה מעוצבות במגוון שמות – דלתות חוץ מעוצבות/ מעוצבות לכניסה/ מעוצבות לכניסה לבית וכו'), וליצור לך את דלת הכניסה בדיוק כפי שתמיד דמיינת אותה. יועצינו ישמחו לספק לך יעוץ מקצועי להתאמת הדלת לטעם הייחודי שלך. בין אם העדפתך היא בדלת ברזל, דלת עץ, דלת המשלבת בעיצובה כמה חומרים, דלת חצי שקופה וכדומה, ובין אם בדלת כניסה יותר סטנדרטית, אנו נוכל ליצור עבורך דלת שתענה על כל הצרכים.

מידות בהתאמה אישית

דלתות כניסה מעוצבות ניתן לרכוש במידות סטנדרטיות, המתאימות למרבית המפתחים. לצד זה, ובהתאם לצורך, אנו בשערי ברכה מייצרים דלתות למפתח הבית במידות המוגדרות ספציפית לכל לקוח ולקוח. כחלק מהשירות שאנו מספקים נשמח להתאים עבורך משקוף, שיהלום את עיצוב הדלת שבחרת.

השמים הם הגבול

יצירתיות, מקצועיות, מעוף, איכות ובטיחות, הם הערכים המנחים אותנו. אנו מאמינים כי חשוב להכיר את הלקוח, ולהבין לעומק את צרכיו. כחברה אשר מספקת גם את הייצור וגם את השיווק, אנו יכולים ליצור עבור כל לקוח את המוצר באיכות הנדרשת, בסגנון הרצוי, במידה המתאימה ובתקציב הקיים בידי הלקוח. אנו מאמינים כי כל חלום ניתן להגשמה. במפגש איתנו מגלים הלקוחות כי הם מקבלים יחס אישי, ליווי מקצועי, שירות חם עם חיוך, לכל אורך הדרך. אם חשוב לכם לדעת כי פנית לחברה מקצועית, אמינה ומובילה בתחומה, מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולהיווכח בכך בעצמכם.

שאלות ותשובות

כל דלתות הכניסה שאנו בנגריית שערי ברכה מייצרים עשויות מחומרים איכותיים בלבד, ותוך עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר, תוך עמידה בתקני האיכות והבטיחות ולא פחות חשוב – מיוצרות בישראל!

דלתות הכניסה של שערי ברכה משמשים את הלקוחות למשך עשרות שנים, ללא כל תופעות של התבלות והתיישנות.

שערי ברכה בוידאו

נגן וידאו

ברברה ברזין הנהדרת

ברברה ברזין מהסטודיו להכשרת מעצבי פנים במפגש היכרות עם עולם דלתות הפנים לסטודנטיות לעיצוב אצלנו בסניף

נגן וידאו

4 הדלתות הטרנדיות ביותר בשוק

כדאי לראות ולשמוע מה יש למעצבת הפנים המובילה Liat Blitzblau לומר על דלתות הפנים המהממות שלנו ו 4 דלתות הפנים הטרנדיות ביותר בשוק

נגן וידאו

אדריכלים ומעצבים, הגיע הזמן שנכיר!

אנחנו דלתות שערי ברכה ואנחנו צריכים להיפגש. יצירתיות. ביטחון. שקט נפשי. מקצועיות.
אנחנו מתחייבים לכל אלו בעבודה המשותפת שלנו.
השאירו לנו פרטים, נשתה קפה ונתחיל לעבוד ביחד

אודות שערי ברכה

מאז שנת 1998 אנו מעצבים, מייצרים, משווקים ומתקינים דלתות פנים מעוצבות ודלתות כניסה מעץ בכל עיצוב וגמר. בין לקוחותינו: קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים, לקוחות פרטיים, מסעדות יוקרה, בנייני משרדים, מוסדות ציבור וממשל, מוסדות חינוך וקהילה, מרפאות, בתי חולים ועוד. 

מראשית התהליך וכבר בעת שלב ההזמנה ניתן להבחין בייחודיות שלנו. היחס האישי והמקצועי ניכר בכל אחד משלבי המכירה ומאפשרים ללקוחותינו להבין את מהות המוצר ויתרונותיו, וכן לערוך בו התאמות על פי דרישותיו מכל בחינה אפשרית – מבחינה עיצובית, מבחינת הפרטים הטכניים ו…התקציב כמובן.

שירות

מחויבים לשירות

שירות הוא נר לרגלנו ואנחנו עושים את מירב המאמצים לספק את השירות שהיינו רוצים לקבל בעצמנו

התאמה אישית

התאמה אישית

אין אצלנו סטנדרטי, כל דלת מקבלת את הטאצ' שלה. אנחנו היחידים שיודעים לייצר לכם את הדלת שתמיד רציתם

אספקה במועד

אספקה במועד

עד שבועים והדלתות אצלכם. לא אחרי. באחריות! מיידיות ורלוונטיות חשובה לנו ביותר. אנחנו יודעים כמה זה חשוב לכם…