אדריכלים ומעצבים

אדריכלים ומעצבים יקרים, 
בחברת "דלתות שערי ברכה" תוכלו לעצב את הדלתות לפי בקשה אישית שלכם! "custom made".

יצירתיות. ביטחון. שקט נפשי. מקצועיות.
אנחנו מתחייבים לכל אלו בעבודה המשותפת שלנו.

אשמח לשיתוף פעולה פורה,
רינת חיון 
rinat@sb-doors.co.il
050-818-2457

נעים מאוד

שערי ברכה מייצרת ומשווקת דלתות פנים מעוצבות ודלתות כניסה בכל עיצוב וגמר משנת 1998. בין לקוחותנו, קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים מכתיבי דעה, לקוחות פרטיים, מוסדות ציבור, מוסדות תרבות ובילוי ועוד.

היחס האישי והמקצועי הינם נר לרגליה של שערי ברכה, והקפדה זו ניכרת בכל שלבי העבודה עימנו: כבר בשלב המכירה אנו מעודדים שיח פתוח עם הלקוח על מנת להבין את צרכיו הייחודיים ולהתאים לו את המוצר האופטימאלי עבורו. התאמה זו מקיפה את השימוש שיעשה במוצר, העיצוב שלו, דרישות מיוחדות ותקציב.

החזון המוביל את שערי ברכה – נגרות אומן במחיר קטן – מאפשר לכל לקוח לקבל את הדלת הטובה ביותר וכן תמורה מוחלטת ומושלמת לכספו.

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו עכשיו 6698*
pnim.p2-03

חומרי הגלם הטובים ביותר

אנחנו בוחרים להשתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר. בשביל המוניטין שלנו, האחריות והידע שדלת טובה מתחילה בחומר גלם טוב. כמו יסודות של בית וכמו חומרים למתכון מעולה – חומרי הגלם הם שם המשחק. לא סתם אנחנו קיימים יותר מ 20 שנה

pnim.p2-02

גימור נגרים ואיכות

אנחנו מייצרים את כל סוגי הדלתות – מדלתות מעולות אבל פשוטות וסטנדרטיות בפס יצור ועד לדלתות בנגרות אישית המותאמות בדיוק לרצון מעצב הפנים, האדריכל והלקוח. כל דלת שיוצאת מאיתנו אנחנו גאים בה ודואגים שגם אתם תהיו. 

אודות נגריית שערי ברכה מפעל ייצור דלתות כניסה ופנים

אחריות, שירות ויחס אישי

אנחנו לא ענקיים, אין לנו עשרות סניפים ולכן כל לקוח אצלנו מקבל את מלוא תשומת הלב כאילו הוא הלקוח היחיד. המוצרים שלנו פשוט מעולים ולכן אין לנו בעיה לתת עליהם את מלולא האחריות. האחריות שלנו כלפיכם היא האחריות שלכם כלפי הלקוחות שלכם.