דלת פנים פולימרית

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

מתוך מגוון דלתות הפנים המוצעות לקהל, דלת פנים פולימרית היא אחת הנדרשות ביותר וזאת לאור הטיב המעולה שלה.

דלתות פנים פולימריות

דלתות פולימר של שערי ברכה – דלתות פנים, הן דלתות העשויות מחומר פלסטי תעשייתי העמיד למים הנקרא pvc . הדלתות האלה יכולות לשמש דלתות פנים אך אינן מתאימות לשמש דלת כניסה היות שהן מצהיבות ממגע עם שמש ישירה ואינן חזקות נגד פריצות. יש שני סוגי דלתות פולימר האחת היא פולימר יצוק והשנייה היא ציפוי פולימר.

פולימר יצוק – דלת העשויה כולה מפולימר, דלת זו עמידה מפני מים והיא מתאימה לחדרים עם רטיבות היות שהיא עמידה לרטיבות 100% דלת זו מתאימה לחדרי אמבטיה.

ציפוי פולימר – דלת העשויה משני לוחות פולימר מסגרת עץ ומילוי של כוורת קרטון או מילוי של לוחות עץ תחתית הדלת עשויה מפולימר, כדי למנוע נזקים לדלת בבואה במגע עם מים בזמן ששוטפים את הרצפה. דלת זו אינה מתאימה לשמש דלת אמבטיה היות שהלחות של האדים עלולה לגרום להתנפחות של הדלת, כיוון שהיא לא עשויה רק מפולימר.

דלת פנים פולימרית – דלת תעשייתית אינה עשויה מחומר הגלם עץ. זוהי דלת תעשייתית המורכבת מ P V C  אשר אפשר לשלב בה אלמנטים שונים בתהליך הייצור, כמו עמידות למים עמידות לניקיון ועמידות לעובש.

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו עכשיו 6698*

יתרונות וחסרונות של דלת פנים פולימרית

היתרונות של דלת פולימרית הם עמידות למים ועמידות למזיקים. דלתות מעץ אשר באות במגע עם מים הן מתנפחות וניזוקות מהמים. אך דלתות העשויות פולימר אינן ניזוקות כלל ממים וכל חדר שיש בו דלת פולימר, המים לא יזיקו לדלת זו.

יש דלתות מעץ שניזוקות מחרקים כמו טרמיטים. אך הטרמיטים אינם אוכלים פלסטיק אלא עץ בלבד ולכן דלת זו עמידה מחרקים כמו טרמיטים. דלת פולימר מגיעה צבועה בלבן או שמנת.

החסרונות: של דלת פולימרית הן הרגישות שלה למכות ולחבטות מסיביות ואי אפשר לתקן דלת פולימר שניזוקה אלא להחליפה, או להישאר עם דלת פגומה.

פרזולים בדלתות פולימר

ידיות של דלת פנים פולימרית, יש לחבר את ידיות הדלת מצד לצד ולא משתמשים בברגים כמו דלת עץ. דלת פולימר היא דלת רגישה ולכן מתקינים אותה על צירים חזקים מאד ויציבים שיהיה קשה לטלטל ולשבור אותה. רוב דלתות הפולימר מותקנות על צירי ספר צירים שנמצאים בצד הדלת והדלת נשענת עליהם עם כל משקלה. צירי פייפ המתאימים לדלת עץ הם עדינים יותר היות שדלת עץ יציבה וחזקה יותר מדלת פולימר. מנגנוני נעילה בדלת פולימר מומלץ מנעול נעילה מגנטי המאפשר סגירה שקטה של הדלת ולכן רוב מתקיני דלתות פולימר משתמשים במנעול מגנטי בדלתות אלה.

מעוניינים בדלת פולימרית היכנסו לאתר שערי ברכה דלתות פנים והזמינו דלת פולימרית, בכל גוון רצוי. השאירו את פרטיכם ואנחנו נשוחח אתכם בהקדם.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

תהיו הראשונים לדעת

קבלו ישירות למייל שלכם את חדשות העיצוב, טיפים ומידע מקצועי

דלתות אקוסטיות בהתאמה אישית לבתי מלון

דלת מבודדת רעש

ההיצע של דלתות המיוצרות במפעל של ברכה – דלתות פנים. אחת האופציות המבוקשות ביותר היא דלת ייחודית שמעניקה אקוסטיקה מצוינת לכל חלל. דלת מבודדת רעש

קרא עוד »