כל מה שרצית לדעת על דלתות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

משמעותן של הדלתות בבית, מה צריך לדעת על דלתות ולאיזה מטרות אנחנו משלבים אותן בתכנון ועיצוב פנים. צוות חברת "שערי ברכה" מספרים הפעם על דלתות במישור הקיר – REFLECT SMOOTH

1 – מה מיוחד בדלתות המעוצבות במישור הקיר?
דלתות במישור הקיר ( דלתות "אפס" ) מובילות בשנים האחרונות את הטרנד העיצובי בעולם הדלתות. הייחודיות בדלתות הוא מראה מינימליסטי ונקי – ולמעשה רק כנף הדלת גלויה – המשקוף מובנה בחלק מהקיר וגלוי אך ורק מחלקו הפנימי של הפתח.

בתערוכת MADE EXPO שנערכה במילאנו בחודש מרץ השנה, נוכחנו כי סדרת הדלתות במישור הקיר היא הבשורה גם בשוק האיטלקי / אירופאי ולמעשה לאחר שבחנו את המוצרים אנו גאים בסדרת הדלתות – REFLECT SMOOTH שמעידה על חדשנות, יצירתיות ואיכות בלתי מתפשרת.

סדרת REFLECT SMOOTH משלבת משקופים מאלומיניום – מערכת הדלתות – משקוף אלומיניום פרי פיתוח של "שערי ברכה" – המשקוף SB MINIMAL מאפשר הקטנה מינימלית של הפתח ודרך ההתקנה הופכת את המשקוף למייאק שמיישר את הפתח ומפלס אותו עד למצב בו כל הקירות הבנויים מפולסים על פיו באופן מוחלט. המבנה המיוחד של המשקוף ודרך ההרכבה מונעים היווצרות סדקים עתידית או תזוזה כל שהיא של המשקוף. ניתן לקבל את המשקופים בגוון אלומיניום טבעי או צבועים בגוון הקיר – ע"פ בקשת הלקוח. המשקופים והדלתות קיימים בשני דגמים – פתיחה לפנים החדר או החוצה – תוך שמירה על מראה נקי ואחיד – למעשה שתי דלתות יכולות לעמוד אחת לצד השנייה- האחת פתיחה לפנים והשנייה לחוץ – ולהראות זהות לחלוטין למתבונן – יתרון עיצובי וטכני מובהק!
כנף הדלת נשענת על מערכות צירים סמויים מתכווננים וכיוון שכמו בשאר המוצרים שמייצרת "שערי ברכה" – אין מגבלת גובה או רוחב – כמות וסוג הציר משתנים בהתאם לממדי הדלת.

הדלתות יכולות להיות מיוצרות מעץ, שילוב MDF בגמרים שונים, – צבע פורניר וכיו"ב וישנם דגמים משולבי מסגרות אלומיניום המאפשרים שילוב לוחות זכוכית, לוחות אלומיניום וכיו"ב. .

2 – הדלתות מאפשרות פתיחה של מפתחים במקומות שתצורה של דלת רגילה – משקוף והלבשות משנות את הקונספט העיצובי שבחר האדריכל או המעצב.
למעשה דלת במרכז קיר במרכז הסלון או בפינת אוכל הופכת למשהו אפשרי – תוך שימוש באותו עיצוב גורף של הקיר – צבע, טיח, טפט וכיו"ב. השילוב של דלתות במישור הקיר בדירה או בבית גם כחלק אחד מתוך מכלול הדלתות הופך טרנדי ומקובל יותר ויותר ודלתות שהיו "תקועות" במיקום כזה או אחר תוך שהן מפריעות לתהליך הזרימה העיצובי – לפתע הופכות למרכז. סמוי אומנם אבל פעיל ופרקטי. פרזולים בדלתות מסוג זה – "שערי ברכה" מאפשר שילוב ידית סטנדרטית – וסוגי הנעילה המקובלים – נעילת מפתח , צילינדר או מנגנון "תפוס/פנוי" או לחילופין להשלמת המראה הנקי והסמוי – שילוב ידית אינטגרלית כחלק ממבנה כנף הדלת . "דחיפה" קלה בדלת ואתם בפנים

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

תהיו הראשונים לדעת

קבלו ישירות למייל שלכם את חדשות העיצוב, טיפים ומידע מקצועי