מדוע אתם צריכים להתקין דלת ממ"ד?

מיוצר בישראל
Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
ניווט מהיר
לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו עכשיו 6698*
 

על פי התקן בישראל, במבנים שנבנים כעת יש לבנות חדר ממ"ד וזאת למקרה של פעולות טרור שיש ליצור הגנה מפניהן לעורף.

דלת ממ"ד

הדלת אשר משמשת כדלת הכניסה לחדר זה היא דלת מיוחדת אשר בנויה על פי התקן המחמיר בנושא זה. דלת ממ"ד הדלת שיש בה שתי שכבות של פלדה אשר מרותכות זו לזו עם חיזוקי רוחב. יש בה גם מנעול טריקה עם לשונית וזאת כדי שתהיה התאמה מוחלטת. מעבר לכך יש בדלת הביטחון ידית הפעלה וגומי עבה במיוחד, אשר מקיף את כל הדלת בכל היקפה.

המגמה היא שבכל מרחב מוגן דירתי תהיה דלת שהיא אטומה לגזים, היא עמידה בפני הדף בחדר וגם כל הקירות שלו בנויים מפלטות של פלדה בנוסף לבנייה הרגילה.

ייצור של דלת ממ"ד

במפעל שערי ברכה דלתות פנים מייצרים דלת ממ"ד עבור דירות במבנים חדשים וגם עבור דירות קיימות של בעלי הנכס המעוניינים לבצע החלפה של דלת הממ"ד הקיימת ולהתקין במקומה דלת ממ"ד  חדשה.

תהליך היצור הוא מוקפד ביותר, הוא נעשה על פי הכללים שקבע פיקוד העורף, תוך שימוש בחומרי גלם שמאושרים למטרה הזו, על פי כתב כמויות של מכון התקנים שמאפשר לבצע את ייצור דלת ממ"ד  רק באמצעות חומרים ספציפיים, אשר מותאמים למטרות של הדלת.

הידע רב שנים של הצוותים של מפעל שערי ברכה דלתות פנים והמפעל המכיל את כל המכונות המתוחכמות ומשוכללות, מייצר כמות גדולה מאוד של דלתות מסוג זה אשר מותקנות על ידי הצוותים המיומנים של החברה בבנייני מגורים ובבנייני משרדים רבים בכל רחבי הארץ.

הפעילות של דלת ממ"ד

סגירה הרמטית של דלת ממ"ד יוצרת אטימות מוחלטת לגזים ועמידות בפני הדף במקרה של טילים או כל אירוע ביטחוני אחר. זו הסיבה ישראלים רבים אשר מעוניינים לעבור דירה מחפשים דירה שיש בה דלת ממ"ד  בחדר ממד ולא דירה שנבנתה לפני שנים רבות לפני שהתקן חל על כל החברות הקבלניות ולכן אין בדירות האלה חדרי ממ"ד.

מפעל יצרני של דלתות

מעבר ל האופציה של דלת ממ"ד , מפעל זה מייצר סוגים רבים של דלתות פנים אשר מותאמות על פי המידה לכל חדר בכל דירה או בכל בית פרטי. אנשי המקצוע מודדים את המפתח ובהתאם לכך מתכננים את הרוחב המדויק של המשקופים ושל הדלתות השונות הנחוצות לכל אחד מהחדרים בבית או במשרד. כל הדלתות פנים מיוצרות מחומרים איכותיים בלבד, יש עליהם טקסטורות מיוחדות על פי בחירתו של הלקוח ולכן הן מוסיפות יופי רב בכל בית

כמו כן המפעל מייצר דלתות כניסה מרהיבות בשלל גדלים. בהתאם למידה של המפתח מייצרים דלת בעלת כנף אחת או דלת בעלת שתי כנפיים, יש אפשרות ששתי הכנפיים תיפתחנה בכל פעם שפותחים את הדלת, או לחלופין דלת אחת תהיה מקובעת וכנף אחת תיפתח בכל פעם שרוצים להיכנס או לצאת מהבית.

אם יש לכם צורך בהזמנה של דלתות, השאירו כאן את הפרטים שלכם ואיש מכירות של שערי ברכה – דלתות פנים יצור אתכם קשר בהקדם.

שאלות תשובות על דלת ממ"ד:

דלת ממ"ד היא צורך בטחוני בימינו. היא מיוצרת מפלדה ומכילה מנגנון נעילה מתקדם כדי להגן על הבית והמשפחה.

דלת ממ"ד של שערי ברכה מיוצרת בהתאם לתקן הישראלי ובעלת תו תקן של מכון התקנים הישראלי. התקן מבוסס על שלל מבחנים ובדיקות שימושיות לצורך יצירת דלת ביטחון בסטנדרט גבוה.

דלת ממ"ד של שערי ברכה היא דלת ביטחון המספקת הגנה מפני כניסה לבית דרך הדלת. היא מייצרת אטימות בעזרת לחץ על הגומי בין הדלת למשקוף, ומכילה מנגנון נעילה מתקדם כדי להגן על הבית והמשפחה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך