דלתות כניסה כפריות

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
ניווט מהיר
לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו עכשיו 6698*
 

בעלי נכסים רבים מעוניינים שנראות הבית שלהם תהיה שונה מאלו של בתים אחרים ולכן הם שוכרים את שירותיו של מעצב פנים כדי שהם יחליטו יחד על המראה החדש והמושלם של הבית.

קווים עיצוביים

קיימים כמה סגנונות עיצובים כמו עיצוב נורדי, קלאסי, מודרני, כפרי ואחרים. מעצב הפנים מסביר ללקוחות באופן מדויק את ההבדל בין העיצובים השונים כדי שהם יחושו איזה מהסגנונות הללו הוא נכון יותר עבורם. הטרנד האופנתי בשנים האחרונות אשר נראה בבתים רבים בעיר ומחוצה לה הוא העיצוב הכפרי שמעניק מצד אחד חמימות ותחושה ביתית לדיירים וגם לאורחים ומצד שני תחושה של טבע.

לצורך כך מתאמים מראש את העיצוב של כל חלקי הבית כך שיהיה קו עיצובי אחיד. כאשר בוחרים בסגנון הכפרי, זה מתחיל מהפרקט שהוא מעץ טבעי ואפשר לראות בו את הטבעות של גזע העץ והדבר מעניק תחושה נפלאה של טבע בתוך הבית. בנוסף לכך כל הריהוט שנבחר הוא בעיצוב כפרי ולכן המעטפת כולה היא בדרך כלל בגווני חום בהיר או כהה, על פי רצונו של הלקוח.

התאמה של הדלתות בבית

להתאמה מושלמת מזמינים גם דלתות כניסה כפריות שהן מאסיביות ועמידות לשנים רבות. מפעל שערי ברכה מייצר אותן מחומרי גלם משובחים בלבד, תוך הקפדה רבה על רמת גימור מושקעת ומיטבית. כל הדלתות מיוצרות על פי התקנים המחמירים של תו התקן הישראלי.

יש אפשרות לייצר דלתות כניסה כפריות בכל גודל נדרש. יש דלתות סטנדרטיות שהן נעות על ציר אחד וגם דלתות רחבות יותר אשר נפתחות לרווחה בשתי כנפיים. יש אפשרות לקבע אחת מהן כדי שהיא לא תיפתח תמיד אלא במקרים חריגים על פי הצורך, או לחלופין שתמיד שתיהן תפתחנה. הייצור הפרטני מותאם גם לגובה הרצוי ועל פי המרחק מהתקרה מייצרים דגם בלעדי למידות הקיימות.

דלתות כניסה כפריות מיוצרות מעץ גושני יפהפה וכל אורח שמגיע הביתה פוגש בשלב ראשון את הדלת היפהפייה והמרשימה, אשר נראית מאסיבית ומעידה גם על המראה הפנימי בתוך הבית. האיתנות של הדלת מעניקה נוכחות משמעותית לדלת זו.

דוגמאות עיצוביות

המגמה של בעלי נכסים רבים היא לבדל את הנראות שלהם מול בתים אחרים ולכן מעצב הפנים מתכנן את המראה הן של הדלת והן של העיצוב שיהיה עליה וזאת על פי טעמם של הלקוחות. בין הדוגמאות האפשריות של דלתות פנים של שערי ברכה הן דלת בגוונים בהירים בשילוב גוונים כהים של אגוז אפריקאי או עץ אלון בגוון חום בהיר או כהה, אשר יש בכל השטח של הדלת פסים פנימיים לכל אורכה וכך המראה הכללי הוא שילוב של עדינות עם עוצמה רבה.

אם אתם מעוניינים להזמין דלתות כניסה כפריות, יש לנו כמה וכמה הצעות מסקרנות עבורכם. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח ליצור אתכם קשר בהקדם, כדי למצוא יחד את הדגם המתאים לכם ביותר ולתאם אספקה.

מעוניינים לשדרג את דלתות הכניסה שלכם? השאירו כאן פרטים ונהיה אתכם בקשר בהקדם.

שאלות נפוצות על דלתות כניסה כפריות

דלתות כניסה כפריות עשויות מסוגים שונים של חומרים, כגון עץ מלא, מתכת, פלדת מפלדה ואלומיניום.

כן, דלתות כניסה כפריות של שערי ברכה בטוחות מאוד. ניתן להתקין מנגנון בטיחותי אשר יוצר בסיס נוסף למניעת חדירה לתוך הבית. בכדי להיות הכי בטוח, כדאי לבחור בדלת לפי התקנות הבטחון המתאימות למבנים.

כדי לעצב את הדלת כניסה כפרית כך שתתאים יותר לסגנון הבית, ניתן להזמין אדריכל מצוות של שערי ברכה והוא יציע לך צבעים וסגנונות המתאימים לבית שלך.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך