מי מפחד מתעוזה?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

מפריט פונקציונלי שנועד להגן, לתחום ולהפריד בין חללים, הפכה הדלת למוצר דומיננטי המשתלב בעיצוב הכולל של המבנה – דירה, בית או משרד – ולעתים הדלת מקבלת אצלנו מקום של כבוד ומובילה קו עיצובי שלם שמכתיב את הקונספט הכללי

איך אתם אוהבים את הלבן שלכם?
אחת התופעות שאנו נתקלים בה יותר ויותר בעולם העיצוב הישראלי העכשווי היא השימוש הגובר בצבעים מכל הגוונים והתמהילים בכלל ובפיגמנט הלבן בפרט. לא עוד לבן, אלא לבן שבור ולבן בוהק והמשך בתעוזה בגוני השמנת והלבנים למחצה. הדבר בא לידי ביטוי בקרב מרבית לקוחותינו, מלקוחות קצה עד מעצבים ואדריכלים, המנצלים את היכולות הקיימות בשערי ברכה וצובעים את דלתות הבית, הכניסה והפנים בשלל גוונים.

ממשתלבת למכתיבה
אז איך הופכת הדלת לזו שמכתיבה את הקונספט העיצובי? כשהדלת היא מונומנט עיצובי, כל החלל מתמזג עמה בהרמוניה ויזואלית. למשל, דלתות REFLECT CARVED – במישור הקיר, או מסדרת REFLECT SMOOTH מסדרת – המשלבות דוגמאות שונות בגוף הדלת כחריצים, חיתוכי משרביות, DEEP עיצובים כפריים וכיד הדמיון הטובה.

כחול-לבן
אנו מאמינים בייצור כחול-לבן ובחיזוק התעשייה הישראלית, ולכן כל הדלתות, העשויות מחומרי גלם משובחים, מיוצרות כולן במפעל בנצר סרני החל משלב המסגרת ועד להתקנה. העובדה שאנו מייצרים את הדלתות בכל מידה וללא מגבלה כלשהי, מאפשרת ללקוח לרדת לפרטים הקטנים ביותר ולהביא לידי ביטוי כל מחשבה ורעיון. חדרי הצבע במפעל הם מהמתקדמים ביותר בארץ, ועדיין אין תחליף לידיו המקצועיות של איל אליהו, מנהל מחלקת הצבע, אשר עובר על כל דלת ודלת טרום יציאתה למחלקת האריזה, שם היא תיבדק שנית, תיארז בזהירות ותועבר להרכבה בבית הלקוח. התוצאה הסופית מוכיחה שהתעוזה וההקפדה על הפרטים הקטנים – משתלמות. את הדלתות שלנו אפשר למצוא אצל לקוחות פרטיים, במשרדים שונים ובבתי המלון היוקרתיים ביותר בארץ.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

תהיו הראשונים לדעת

קבלו ישירות למייל שלכם את חדשות העיצוב, טיפים ומידע מקצועי