דלת ממ"ד בכל בית

לוגו דלתות שערי ברכה
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

בישראל קיים תקן עבור ייצור והתקנה של דלת ממ"ד אשר מיועדת רק לחדרי ממ"ד המתאימים למקרים של פעילות ביטחונית חריגה ומסוכנת, כמו טילים שנשלחים לעבר ישראל.

הייחוד של חדרי ממ"ד

לאור המורכבות הביטחונית בישראל נחקק חוק לפני עשרות שנים אשר מחייב את כל החברות הקבלניות אשר מקימות מבנים חדשים, לבנות בכל דירה או בכל בית פרטי חדר אחד שהוא ממ"ד. ברוב המקרים חדר זה הוא חלק אינטגרלי בבית ומשמש חדר ילדים, חדר עבודה, חדר צעצועים או לכל מטרה אחרת. עם זאת בני הבית דואגים שהוא תמיד יהיה שמיש למקרי חירום.

כדי לעצור את ההדף של הטילים, החדר בנוי מבטון על פי התקן ויש בו חלון ייחודי וגם דלת ממ"ד שמיוצרת על פי התקן.

בתום הייצור כל דלת מסוג זה נבדקת באופן מעמיק על ידי מומחים בתחום זה ורק לאחר שביקורת האיכות מאשרת כי הדלת תקינה, יש אפשרות לשווק ולהתקין אותה בדירות או בבתים.

דלת ממ"ד

במפעל של שערי ברכה – דלתות פנים מייצרות דלתות ממ"ד על פי דרישות התקן ולכן הן בעלות תו תקן ישראלי. כל דלת בנויה משתי שכבות של פלדה אשר מרותכות זו לזו עם חיזוקי רוחב. לכל דלת ממ"ד יש מנעול טריקה ייעודי למטרה זו. נעילה זו יוצרת אטימה עם שני מנעולים וכך יוצרת איטום של הכנף והצירים של כל הדלת במרחב הדירה המוגן.

בכל ההיקף של דלת ממ"ד של שערי ברכה – דלתות פנים, יש גומי שהוא רחב באופן מיוחד והוא הרבה יותר גדול מהגודל הסטנדרטי. כאשר מפעילים לחץ על הגומי הדלת נטרקת בחוזקה, בצד של המנעול היא נסגרת באופן דינמי ובצד של הדלת היא נסגרת באמצעות לחץ מאסיבי.

התקנה של דלת ממ"ד

את דלת ממ"ד מתקינים באופן שונה מאשר דלתות רגילות, החיבור מתבצע בצד החיצוני של המשקוף והדלת נפתחת כלפי חוץ. זאת כדי שבמקרה הצורך הכניסה לחדר זה תתבצע במהירות וכל הדיירים ייכנסו מהר ויסגרו בטווח הזמן הקיים את הדלת כהלכה, כדי ליצור הגנה בכל המרחב המוגן.

הזמנה של דלת ממ"ד

כדי לייצר דלת מסוג זה אנשי המקצועי מודדים באופן מדויק את המידות של המפתח. ברוב המקרים המפתח הוא בגודל סטנדרטי, אך יש לבדוק זאת באופן מוקפד כיוון לעיתים יש סטיות קלות ואת הדלת יש לייצר על פי המפתח הקיים.

לאחר הייצור המוקפד מגיעים המתקינים המנוסים ומבצעים את התקנת הדלת הכבדה על פי ההנחיות. לכן יש אפשרות מידית להשתמש בדלת זו במידת הצורך.

אם אתם מעוניינים להזמין דלת ממ"ד חדשה, השאירו כאן את הפרטים שלכם ונציג של שערי ברכה – דלתות פנים יתאם אתכם את כל הפרטים הנחוצים כדי למדוד את השטח, לייצר ולהתקין את הדלת החדשה והתקנית לשביעות רצונכם המלאה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

תהיו הראשונים לדעת

קבלו ישירות למייל שלכם את חדשות העיצוב, טיפים ומידע מקצועי

דלתות הזזה

דלתות ההזזה שלנו הן מוצרי דגל. ההקפדה על הפרטים, האסתטיקה, החומרים העמידים ורמת הגימור מביאה לתוצאה מושלמת. יש לנו 2 דגמים עיקריים בקטגוריה הזאת ועוד

קרא עוד »

Reflect Panels

דלתות פנים מסדרת Reflect Panels הן השילוב המושלם בין מראה כפרי וחמים לבין גימור מהודק ומודרני. דלתות פנים מגיעות במגוון דוגמאות פאנלים מחורצים ויוצרות מראה נצחי ונטול

קרא עוד »

דלתות כניסה מודרניות

מעצבים בית חדש או משפצים את הבית הישן? עיצוב הבית מתחיל כבר מבחוץ! אחרי שהחלטתם איך תיראה החזית החיצונית, איך תיראה הגינה, הגיע הזמן לבחור

קרא עוד »