דלתות פנים וכניסה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

דלתות הפנים והכניסה מבית היוצר של "שערי ברכה" כבר הפכו מזמן לשם דבר בקרב מובילי הדעה בקהילת האדריכלים והמעצבים בישראל. ממפעלה ב"נצר סרני" תוך שימוש במכונות הנגרות המשוכללות והמתקדמות ביותר ליצור דלתות ובעבודת ידיים מסורתית של נגרים מקצועיים ומיומנים, עיצובי דלתות מוקפדים ועדכנים תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר – שערי ברכה מייצרת את הדלתות הטובות ביותר בישראל.

באולם התצוגה ברחוב הלח"י בבני ברק – אולם שהביא לסטנדרט חדש בתצוגת דלתות כניסה ופנים בארץ – שערי ברכה מביאה את המגוון הגדול ביותר של דלתות – והכל ביצור עצמי "כחול לבן".
צוות אנשי מכירות מקצועי וותיק ומיומן ערוך להציג בפני הלקוחות את שלל הדלתות תוך כדי התאמה מושלמת לצרכי הלקוח – עיצובית ותקציבית. היחס האישי לכל לקוח, המקצועיות המאפשרת מתן פתרון לכל בעיה וצורך ,היכולת להתמודד עם כל אתגר הם אלה שהביאו את שערי ברכה למקומה היום . הדלתות מתוצרתנו משווקות בפרויקטים היוקרתיים בארץ ומפארות את פתחי הבית והחדרים של הבתים המעוצבים והנחשקים ביותר בישראל.

היתרון הגדול של שערי ברכה הוא ביצור NON STANDARD כדבר שבשגרה. היכולת ליצר כל דלת , בכל מידה ועיצוב היא אבן הדרך והבסיס להצלחתה של שערי ברכה. האפשרויות ליצור הן כמעט בלתי מוגבלות ובאמתחתנו שלל פתרונות אקוסטיים ופונקציונליים – לכל אתגר המוצג בפנינו. באתר האינטרנט שלנו תוכלו להתעדכן תדיר, אודות מידע על מוצרים חדשים, כל סוגי הדלתות והעיצובים העומדים לרשותכם ופתרונות שונים ייחודיים לשערי ברכה. קהל הלקוחות שלנו מגוון – אדריכלים, מעצבים, קבלנים ,חברות בניה גדולות , מוסדות תרבות ובילוי וכמובן שלל לקוחות פרטיים . אנו מזמינים אתכם להיות חלק מהמשפחה ולהנות מהדלתות הטובות והמעוצבות בישראל.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

תהיו הראשונים לדעת

קבלו ישירות למייל שלכם את חדשות העיצוב, טיפים ומידע מקצועי