דלת פתוחה לחופשה נעימה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

בחברת "שערי ברכה" המשווקת מגוון עצום של דלתות, יש מחלקה מיוחדת המתמחה בדלתות המיועדות לכניסות וחדרים בבתי מלון. וזאת לא בכדי. לפניכם כתבה על המחלקה המיוחדת.
מאת דב יהלומי- מערכת בניין ודיור

הנופשים בבתי מלון בוודאי הבחינו שדלתות הכניסה לחדרים בבית המלון שונות מהדלתות שיש לנו בבית, ההבדלים נובעים מצרכים עיצוביים ופונקציונליים. מבחינה פונקציונאלית, מובן מאליו שרמת הבידוד של הדלת חייבת להיות ברמה מאוד גבוהה, לפיכך עובייה עומד על 56 מ"מ.
בדלת תוספת של סף אקוסטי והיא עשויה מחומרי גלם משובחים כמו עץ מלא בו משולבות מערכת מחזירי דלת וצירים סמויים המאפשרים שימוש ממושך, אינטנסיבי ובטוח.
מבחינת בידוד טרמי, לדלתות חדרי המלונות, להם כאמור עובי מיוחד, נוסף אלמנט מבודד טרמי שמשתלב היטב במראה כולל של הדלת.

מבחינה עיצובית – חברת שערי ברכה באה לקראת האדריכלים. עבורם הדלת מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של החדרים והשטחים הציבוריים, במקרה זה מסדרונות המלון, במיוחד כשמדובר במלון עם קומות. האפשרויות העומדות בפני האדריכלים הן בלתי מוגבלות, החל מחומרי גם ייחודיים ושילובים ביניהם, צבעים מיוחדים העוברים תהליך ייבוש בתנור, מידות, גובה ורוחב, מתואמות לדרישות האדריכל. ולסיום, חריטה או הבלטה של מספר החדר, לוגו המלון או כל פרט עיצובי אחר.

הניסיון המצטבר של חברת "שערי ברכה" שמייצרת דלתות כניסה למיטב המלונות בארץ, כמו רשת ישרוטל, מלונות אטלס ובראון ועוד, הוכיח שהמבחר המוצע על ידה הוא עצום, עובדה לכך, בכל אחד מהמלונות בהם נמצאות הדלתות של "שערי ברכה" בולטת הייחודיות וכל דלת שונה בעיצובה.
גם מהצד הפונה אל תוך החדר וגם מהצד הפונה אל המסדרון.
לכך מסייע ביצוע הכנה ממוחשבת ב CNC למערכות נעילת הכרטיס של הכניסה לחדר מאפשר גימורים ברמה מושלמת .
לחדרי רחצה, אפיינה חברת "שערי ברכה דלת חדשה שכולה עמידה לחלוטין לנזקי מים ורטיבות ולא רק חלקה התחתון. בדלת מערכות צירים סמויים, והיא מעוצבת בהתאם לבקשת האדריכל בכל גוון רצוי ותוספות 10גרפיות. טיבה הייחודית של הדלת הזאת מאפשר לחברה להעניק לה שנות אחריות כנגד רטיבות!

בסוויטות ובחדרי מקשרים ב"שערי ברכה" מציעים שילוב בין שתי דלתות שמורכבות על גבי משקוף אחד עם ידית בצידה הפנימי של הדלת – כך ניתן לפתוח את הדלת רק בעת הצורך במטרה לעבור בין החדרים. במסגרת שירות הלקוחות – קיים צוות מיוחד האחראי על טיפול בבתי מלון, המעניק שירות מהיר ונגיש, הכול למען רווחת הנופשים ואורחי המלון. ב"שערי ברכה" היצירתיות והעבודה מול אדריכלים, מהווה חוויה המעלה חיוך של שביעות רצון על פני היוצרים ופני הלקוחות המזמינים שממשיכים אתם יחד לפרויקט נוסף מושלם.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

תהיו הראשונים לדעת

קבלו ישירות למייל שלכם את חדשות העיצוב, טיפים ומידע מקצועי