דלתות בהתאמה אישית

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

מאז שהדלתות הפכו לאלמנט עיצובי רב משמעות, הצורך בייחודיות גבר. חברת 'שערי ברכה' מתמחים ביצירת דלתות עם אמירה אישית שיוצרות ומשלימות את עיצוב החללים בהם הן נמצאות מיוצרות באמצעות חריטות, פנלים ושילובים שונים מותאם לדרישה פרטנית של הלקוח

היכן בבית כדאי להשקיע בדלת פנים מעוצבת?
דלתות פנים מעוצבות יכולות להשלים את העיצוב הכולל של הבית – ולעיתים אף להוות אמירה בפני עצמה. עיצוב ייחודי של דלת נעשה באמצעות שילובי זיגוגים מיוחדים, מראות, חריטות מיוחדות ושילובים של חומר גלם שונים בדלת .לדוגמה: דלתות מזוגגות יכולות להיות בכניסה לחדר עבודה. דלתות בשילוב תריסי אוורור מעוצבים מתאימים לחדרי ארונות או חדרי שינה וכן הלאה. היכולת ליצור פרט ייחודי שמתבצע בשיתוף המעצב והלקוח מאפשר להשלים את המראה כללי של כל חלל בבית ואף להכתיב סגנון עיצוב שנבחר. הדלתות שמותקנות בשלבי הבניה האחרונים, הופכות לחתיכת הפאזל האחרונה שמשלימה את התמונה כולה.

מה הדבר הפופולרי ביותר בדלתות פנים מעוצבות לשנת 2018?
הטרנד העיצובי הבולט היה שילובי זכוכית ומראות עם סרגלי זיגוג מעוצבים, מראות, משרביות ועוד.
לקראת 2018 מכינים בחברת שערי ברכה סדרת דלתות שיאפשרו לכל אדריכל או מעצב להטביע את חותמו האישי על דלת, סדרת של דלתות אישיות בעיצובים מיוחדים, ישמרו לכל לקוח.
אינספור האפשרויות מתאפשר כי המפעל עובד עם מכונות נגרות מפסגת הטכנולוגיה לצד נגרי אומן ומתכנתי CNC מיומנים.

האם החריטות על הדלתות נעשות מתוך בחירה אישית או שיש דוגמאות קבועות הנמצאות בחברה?
שתי האופציות קיימות, ניתן לבחור מתוך היצע גדול הקיים בחברה או בהתאם לעיצוב אישי. בשני המקרים הביצוע נעשה תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר כולל עומק ועובי החריץ, זוויות שונות להגדלה או הקטנת הנראות.

האם דלתות מעוצבות מתאימות לכל סגנון עיצוב?
העובדה שבחברת שערי ברכה מסוגלים לבצע כמעט כל עיצוב, מאפשרת התאמה מלאה לכל סגנון או טרנד עיצובי. מעיצובים חלקים ונקיים – בהם משולבים זכוכיות ומראות במישור הדלת , סרגלי זיגוג בקווים נקיים וחלקים, דרך עיצובים כפריים ועד חלונות אנגליים וליבות מובלטות לצד חריטות קלאסיות בעומקים שונים. ההתאמה האישית באה לידי ביטוי ביכולת החברה לשנות ולהתאים אפילו עיצוב פשטני ומוכר לחותם האישי של המעצב וזאת על ידי שינוי עובי החריץ, העמקתו , הגדלת מפתחי החלונות וכיוצא בזה

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

תהיו הראשונים לדעת

קבלו ישירות למייל שלכם את חדשות העיצוב, טיפים ומידע מקצועי