נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית

שאלות נפוצות

מה המילוי המומלץ בדלתות הפנים?
ישנם שני סוגי מילויים:
1. מילוי כוורת - כוורת הקרטון מספקת לדלת דחיסות ומשקל קל. לוחות החיפוי מודבקים על גבי מסגרת העץ המקיפה את הדלת ועל גבי כוורת הקרטון. יתרונותיה של הכוורת הן במשקל הדלת הקל, אך יש לה גם חסרונות שיש להתחשב בהם: עמידות ההדבקה לאורך השנים אינה גבוהה והבידוד האקוסטי כמעט ולא קיים.
2. מילוי פלקסבורד - לוח הפלקס הינו לוח סיבית דחוסה. הלוח חלק משני צדדיו ובעל חללים לכל אורכו. הוא מאפשר הדבקה טובה ואיכותית יותר של לוחות חיפוי הדלת לכל אורכה ורוחבה, דבר שמבטיח עמידות גבוהה יותר לדלת לאורך השנים.
ההבדל הניכר והמשמעותי הוא בבידוד האקוסטי – הדלת מבודדת רעשים כמעט לחלוטין. כמובן שיש צורך לקחת בחשבון גם את איכות הבניה הכוללת וסוג הקיר (גבס או בלוק) שמשפיע גם כן על האקוסטיקה.
אילו פתרונות מציעה שערי ברכה בתחום דלתות ההזזה?
בדלתות ההזזה ניתן לקבל כמה פתרונות:
הראשון והמוכר הוא דלת הזזה מחוץ לקיר. כנף הדלת תלויה על גבי מסילה התלויה מחוץ לקיר ומחופה בקרניז עץ תואם למשקוף ולכנף הדלת. מסילת הדלת עשויה מאלומיניום בשילוב גלגלים איכותיים המבטיחים תזוזה שקטה כמעט לחלוטין של הדלת לכל צד.
האפשרות השנייה היא דלת הזזה לתוך הקיר: כנף הדלת מותקנת בתוך "כיס" מתכת המותקן בנפרד בעת תהליך הבניה. לאחר התקנתו ובהתאם לדרישה, הלקוח מחפה את המתקן בגבס או טיח כמו בקיר רגיל. דלת ההזזה ומערכת הפרופילים מותקנים לאחר מכן והדלת מחליקה על מסילה לתוך ה"כיס" ולמעשה אינה תופסת מקום בחלל החדר וכאן טמון היתרון הגדול בדלת זו.
האפשרות השלישית והמרגשת ביותר היא דלת הזזה מסוג Space: דלת ייחודית זו מיוצרת בכל רוחב ובכל גובה, ומחליקה על מסילה סמויה המותקנת על גבי הקיר. הפתח עצמו מעובד בגבס או בטיח ולא מותקן בו משקוף או כל סוג של הלבשה. היכולת להרחיק או לקרב את הדלת מהקיר מאפשרת היצמדות לפאנל ומיזעור המרחק מהקיר מחד, או מאידך, הרחקת כנף הדלת על מנת להתגבר על מכשולים כמו מפסקי חשמל.
מה הן "דלתות צבע" ובכמה גוונים ניתן לקבל את הדלתות?
דלתות צבע מיוצרות בתהליך ייצור כחול-לבן במפעלינו בנצר סירני. ייחודן הוא באינספור אפשרויות להתאמה אישית, עיצובים טרנדים וקלאסיים, מגוון רחב של תוספים ואפשרות לכל מידה. אלה דלתות מקוריות ויוקרתיות במיוחד.
דלתות צבע כשמן כן הן. הן מגיעות במבחר אינסופי של צבעים. נגריית שערי ברכה מאפשרת ללקוח לבחור את גוון הדלת מתוך כל קטלוג גוונים קיים, למשל קטלוג הגוונים של טמבור, נירלט או RAL.
האם הדלתות מיוצרות במידות סטנדרטיות?
ההגדרה סטנדרט בשערי ברכה מתייחסת לכל מידה אפשרית בין המידות 60-90 ס"מ ברוחב ועד לגובה של 2.06 מ'. היכולת שלנו לייצר דלתות בכל מידה מאפשרת ללקוח לקבל ניצול מרבי של הפתח ללא כל צורך בהקטנה שלו. מעבר למידות האלו ביכולתנו ליצר כל דלת בכל מידה של רוחב או גובה.
כיצד מומלץ לנקות את הדלתות של שערי ברכה?
ניקוי הדלתות נעשה על ידי שימוש בסמרטוט לח ונקי ללא כל סיבים העלולים לשרוט את מרקם חיפוי הדלת או חלקי המשקוף. ניתן לרסס על הדלת תרסיס לניקוי חלונות המאפשר ניקוי יעיל יותר. בכל מקרה אין להשתמש בתרסיסים שומניים לניקוי רהיטים שישאירו כתמים על גבי הדלת ועלולים לפגוע בגימור שלה!
האם ניתן לשלב חלונות וצוהרים בכל סוגי הדלתות?
התשובה גם כאן חיובית. ניתן לשלב כל סוג של צוהר או חלון בכל סוג דלת שאנו מייצרים. ניתן לבחור מתוך המגוון הקיים או לחלופין לתכנן חלון על פי דרישת הלקוח. ניתן לשלב חלונות ויטראז' או כל סוג זיגוג אחר על פי העדפותיכם.
מה ההבדל בין פורניר לבין פורמייקה?
פורניר הינו ציפוי מעודן במיוחד המורכב משכבת עץ דקה. הציפוי מודבק בתהליך למינציה ללוח עץ מעובד המקנה לו חוזק ועמידות. הודות לתהליך הייצור, פורניר מתאים לפרויקטים בהם יש צורך בשכבה עבה יותר מזו הזמינה באופן טבעי בשימוש בעץ. לפורניר מראה ומגע כשל עץ טבעי, והוא חביב על מעצבי פנים ואדריכלים.
פורמייקה עשויה לרוב משתי שכבות וגם היא משמשת לציפוי לוחות. בשנים האחרונות התפתחה התעשייה והיום ניתן לייצר ציפויי פורמייקה בעובי דק מספיק שמאפשר לחפות את המשקופים וההלבשות בחיפוי תואם לכנף הדלת. התפתחות התעשייה גם הביאה ליצירת חיפוי פורמייקה במראה ובעיצובים המדמים לחלוטין פורניר או סוגי טקסטורות שונים ועל ידי כך מרחיבים את המגוון בצורה אדירה.
נהוג להשתמש בפורמייקה במיזמים בהם ישנה חשיבות לשמירה על נקיון הדלת, למשל במרפאות, משרדים ובתי חולים.
מי מתקין את הדלתות בשערי ברכה?
במוצר כמו דלת לתהליך ההרכבה יש חשיבות גדולה ומכריעה בקבלת התוצאה המושלמת, לכן, כל המתקינים בשערי הינם עובדי החברה שעברו הכשרה מתאימה לצורך כך. כך אנו יכולים לדעת בוודאות כי העבודה מתבצעת על פי הסטנדרטים הגבוהים שלנו, במהירות הנדרשת יחד עם שלמות בביצוע.
איך מתמודדים עם בעיות רטיבות?
אם בוחנים את התהליך שעברו הדלתות המצופות בעשור האחרון ניתן להבין את מקור בעיית הרטיבות. מרבית הדלתות באירופה – שם התחילו את התהליך – עשויות כולן מ-MDF שכידוע אינו עומד בתנאי רטיבות או לחות מינימליים. הסיבה לכך אינה מובנית מאליה: באירופה צורת חיפוי הרצות היא שונה ועושה יותר שימוש באבן, בפרקטים, בשטיחים ובחיפויים אחרים שאינם מצריכים שטיפה כמו ריצוף הקרמיקה הנפוץ בארץ.
כדי להתמודד עם הדרישה לדלתות עמידות ברטיבות, אנו מאפשרים ללקוח לקבל מוצר שעמידותו למים גבוהה מאוד. תחתית כנף הדלת מצופה בציפוי מיוחד של פלסטיק אוטם בעובי 1.5 מ"מ המונע חדירת מים ולחות.
כמו כן, שערי ברכה מציעה את דלתות Aqua העמידות במים לכל אורכן ורוחבן, במגוון עיצובים פופולאריים. דלתות Aqua עמידות בלחות, רטיבות, עובש ומזיקים, שומרות על צורתן ואינן מתנפחות גם בחשיפה גדולה למים. דלתות אלה מגיעות עם אחריות ל-3 שנים.
האם אפשר להתקין ווי תלייה על גבי הדלתות בחדרי שירותים ואמבטיה?
מומלץ שלא לקדוח, למסמר או להדביק וויי תלייה משום שאלה מזיקים באופן בלתי הפיך לגימור הדלת, ואף עלולים לגרום להיפרדות שכבות הלמינציה. במקרה שרוצים להשתמש בוויי תלייה, מומלץ לרכוש וויי תלייה המתלבשים על גבי חלקה העליון של הדלת, ללא צורך במסמרים או דבק. וויי תלייה כאלה ניתן למצוא בחנויות חומרי בניין ועיצוב הבית.
 
אני רוצה הצעת מחיר
הודעתך נשלחה בהצלחה
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום